Dodany: 2010-07-14 14:23:53

Laktatory – dla aktywnych młodych mam.Wiele osób spotykających się z tym określeniem nie ma zielonego pojęcia, o czym mowa. Na początku należałoby omówić, co kryje za sobą słowo laktacja.

 

Otóż jest to proces, w którym samice ssaków wydzielają mleko z gruczołów mlecznych podczas karmienia. Wyjątek stanowi bydło mleczne, które proces ten podtrzymuje w celu spożytkowania mleka do celów handlowych i spożywczych. Laktatory natomiast to urządzenia, która wedle opinii młodych matek, dbających o swoje pociechy, są bardzo pożyteczne – wręcz niezbędne. Laktatory pełnią funkcje usuwania mleka z organizmu i przeniesienia go do pojemników. Jak wiadomo mleko matek jest najzdrowszym pokarmem dla dzieci. Wszystko, co najlepsze zawarte jest w mleku matki, wspomaga ich zdrowy rozwój i jest najbe

 

zpieczniejszy dla noworodka i niemowlęcia, pod warunkiem, że matka nie pije, nie pali nie dostarcza niebezpiecznych substancji do organizmu. Laktatory to bardzo poręczne urządzenia, które nie zabierają dużo miejsca, a ich obsługa jest nieskomplikowana. Pracująca młoda matka to dziś zjawisko nam bardzo dobrze znane. Zmaga się ona z obowiązkami, musi wiązać koniec z końcem, a i do tego w większości wypadków jest ona zmuszona karmić dziecko. Nie chcąc powierzać tej czynności innym, którzy zapewne kupiliby mleko w proszku, które zastąpić by miało naturalny pokarm, Laktatory to idealne rozwiązanie. W ten sposób pokarm trafia do butelek i może zostać w domu lub każdym miejscu, gdzie znajduje się dziecko, dlatego jest to bardzo wygodne wyjście z sytuacji.

 

Dodaj nowy komentarz do artykułu Laktatory – dla aktywnych młodych mam.
Nick: