Dodany: 2010-07-14 13:10:57

Myjki Karcher – perfekcja w każdym calu.Myjki Karcher to urządzenia myjące pod ciśnieniem. Ich praca polega na ułatwieniu pracy, może służyć w domu i ogrodzie. Myjki Karcher to nie zbyt duże urządzenia przypominające budową odkurzacz, posiadają dyszę, które wypuszcza wodę po ciśnieniem, które można regulować.

 

Wielką zaletą tego urządzenia jest to, że potrafi podgrzewać wodę nawet do 150 stopni, lub też wedle upodobania może być ona zimna. Kupujący głównie zaopatrują się w Myjki Karcher ze względu na ich szerokie zastosowanie. Posiadacze samochodów używają ich do szybkiego i dokładnego czyszczenia swoich pojazdów, domownicy znajdują dużo więcej zastosowań - chociażby mycie ganków przed domem czy schodów bez większego wysiłku.

 

Urządzenia są bardzo wygodne, posiadają pompę trójfazową – kocioł diesla, pistolet spryskujący, regulator ciśnienia i inne bajery takie jak ogranicznik spalin, szczelna obudowa z reduktorem drgań i hałasów czy czujnik temperatur. Wymieniać można bardzo długo, jednak, jeśli chodzi o poręczność, myjki te są bardzo wygodne, posiadają dwa duże koła i jedno z przodu, które pozwala na sprawne manewrowanie urządzeniem, a dodatkowo jest bardzo mocny i trwały, co zapewnia długą żywotność, jednak każdy nabywca otrzymuje gwarancję na okres 12 miesięcy.

  .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Myjki Karcher – perfekcja w każdym calu.
Nick: