Dodany: 2010-07-14 12:40:27

W ciągu roku czekamy na tych Kika dni, kiedy będziemy mogli się bawić. To takich okazji zaliczamy urodziny, imieniny, Sylwestra i wiele innych imprez okolicznościowych. Aby poczuć, że są to dni wyjątkowe, inne od wszystkich, należy zadbać o ich odpowiednią oprawę.

 

Tym zaś, co będzie najbardziej zauważalnym znakiem, że ów dzień jest wyjątkowy, będą Dekoracje. Trzeba jednak pamiętać o ich odpowiednim doborze – po pierwsze po to, aby nie urazić gości nieodpowiednią do ich statusu formą przyjęcia, a po drugie – by miło zaskoczyć gości. W ten sposób Dekoracje z okazji imprezy dla pracowników powinny być albo eleganckie i odpowiednio neutralne, albo dobrane tematycznie – tak by wszyscy zebrani goście rozumieli taki właśnie wybór. Inaczej będzie w przypadku imprez rodzinnych – tutaj jest najłatwiej, ponieważ możemy kierować się pomysłowością i nie jesteśmy skrępowani żadnego rodzaju konwenansami.

 

Na imprezy takie jak Sylwester możemy nastawić się dwojako: albo przygotowujemy imprezę tematyczną i wtedy odpowiednio dopasowujemy dekoracje, albo kierujemy się wyłącznie własnym zmysłem estetycznym. Sprawę ułatwia nam bardzo fakt, że na rynku pojawiło się wiele gotowych produktów – są to Dekoracje przeznaczone do wykorzystania na określonego typu imprezach, na przykład na 18-tych urodzinach czy weselu.

 .

Nick: