Dodany: 2010-07-14 12:32:04

Koniec z tłuszczem na meblach – kupujemy Okap kuchenny.W każdym domu, w którym używa się kuchni, gdzie regularnie się gotuje, zauważymy po czasie cieniutką warstwę tłuszczu, osiadającą na meblach. Czyszczenie ich jest bardzo uciążliwe.

 

Można jednak tego przykrego obowiązku uniknąć, kupując Okap kuchenny. Poza zanieczyszczeniami powietrza pochłania on także zapachy, które niekoniecznie chcemy wpuszczać do sąsiednich pomieszczeń. Okap kuchenny to sprzęt niezbędny w każdym domu, gdzie mamy kuchnię otwartą, to jest taką, która jest bezpośrednio połączona z salonem. Wyobraźmy sobie, że ów wspominany tłuszcz osiada na telewizorze i naszej miękkiej kanapie – straszne, prawda?

 

Dlatego tak ważne jest odpowiednie wyposażenie kuchni. Chociaż zapachy z kuchni zazwyczaj kojarzą nam się dobrze, niekoniecznie chcemy, by poczuli je na przykład goście, których zaprosimy na domowe przyjęcie. Dlatego ów pochłaniacz jest tak ważny. No i jeszcze jedno – okap pochłania również parę wodną, dzięki czemu łatwiej nam będzie wytrzymać w kuchni w upalne i parne dni. Ponieważ, jak wspominaliśmy, Okap kuchenny eliminuje z powietrza drobinki tłuszczu, pośrednio zatem przyczynia się do zachowania czystości ścian przez dłuższy czas. Mówi się, że pomieszczenia w których nie ma okapu, należy malować dwa razy częściej.

 .

Nick: