Dodany: 2010-07-14 11:41:05

Do pracy, do nauki i do...no właśnie, czego? Oglądamy Biurka. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele czasu spędzamy w ciągu roku przy biurku. Szczególnie dotyczy to osób pracujących przy nich i młodzieży, która do późnych godzin nocnych jest w stanie siedzieć prze monitorem.

 

Wybierając Biurka, zastanówmy się w pierwszej kolejności, do czego ów mebel będzie nam służył – czy będziemy przy nim pisać, czytać, rysować czy może siedzieć przy komputerze. Dopiero, gdy na to pytanie udzielimy sobie odpowiedzi, możemy ruszyć na poszukiwanie wymarzonego biurka. Poza tym, istotna będzie szerokość blatu i ilość wszelkiego rodzaju szuflad i szafek. Im tych ostatnich więcej, tym lepiej.

 

Biurka oglądamy zazwyczaj w salonach meblowych – tam spokojnie możemy przyjrzeć się im i poprosić sprzedającego o kilka porad, ewentualnie sugestii – dlatego zachowujmy dystans do tego co mówi, ponieważ nie możemy zapominać, że pracownik sklepu będzie chciał skłonić nas do wyboru mebla, który po prostu kiepsko się sprzedaje. Biurka komputerowe różnić się będą o tych tradycyjnych tym, że posiadać będą specjalną kieszeń na komputer stacjonarny i wysuwany blat na klawiaturę – jeżeli więc planujemy w przyszłości używać komputera przy biurku, które właśnie kupujemy, powinniśmy zdecydować się na odpowiedni rodzaj dużo wcześniej.

 .

Nick: