Dodany: 2012-10-02 14:03:24

 

Ile wynosi dofinansowani instalacji solarnychW zależności od tego jak duży biznes mamy, jak wiele potrzebujemy na nasze inwestycje, w zależności od tego jak duży wkład własny posiadamy – od tego możemy starać się o dotacje unijne. Dotacje unijne zazwyczaj przydzielane są na poczet tego, jaką kwotę obejmuje projekt, z którym staraliśmy się o dotację.

 

Jeśli projekt przewiduje nie tylko kupno jakiegoś sprzętu, ale i montaż – wtedy dotacja będzie udzielana na całość projektu. Ważne jednak by wybrać taki projekt, który rzeczywiście dopuszcza taką formę dotacji, byśmy w ogóle byli brani pod uwagę jako osoby starające się o dotację. Dofinansowanie kolektorow slonecznych może wynieść więc naprawdę od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych w zależności od tego, jaki jest projekt, w który chcemy zainwestować i jak wiele mamy swojego wkładu.

 

Dofinansowanie kolektorow slonecznych jest więc dziś bardzo ważnym czynnikiem, na tyle ważnym, że możemy nie tylko starać się o niemal 70 procentowe dotacje, ale również o zwrot kosztów montażu. Dofinansowanie kolektorow slonecznych i całych instalacji jest więc uzależnione od wielu czynników, warto je poznać zanim napiszemy wniosek o dotację..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ile wynosi dofinansowani instalacji solarnych
Nick: