Dodany: 2011-12-30 12:21:49

 

Zajęcia językowe W czasach postępującej globalizacji nie sposób sobie poradzić, nie znając choćby jednego języka obcego – a powoli także dwa czy nawet trzy stają się standardem. Ze względu na to, ąe umiejętności językowe najintensywniej rozwijają się w wieku wczesnodziecięcym, placówki takie jak przedszkole wawer, coraz częściej oferują dodatkowe zajęcia, na których mogą być one stymulowane i kształtowane.

 

Przedszkole wawer jeśli jest placówką prywatną, potrafi prowadzić symultanicznie zajęcia z nawet kilku języków, a uczęszczać mogą na nie wszystkie chętne dzieci (których rodzice lekcje te opłacili). Do najczęściej nauczanych należą zwykle angielski, niemiecki, francuski, ale też coraz częściej rosyjski czy włoski.

 

Publiczne jednostki takie jak przedszkole wawer jednak rzadko organizują zajęcia z więcej niż jednego języka, a i tak zwykle są one dodatkowo płatne, jako ponadprogramowe aktywności tylko dla chętnych maluchów. Trudność prowadzenia takich lekcji ,leży głownie w doborze sposobu przekazania treści, który zainteresowałby i trafił do tak małych odbiorców..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zajęcia językowe
Nick: